Zamierzasz poprawić stan włosów w szybki sposób? Znakomicie trafiłeś!

Pierwiastki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i hamują proces ich wychodzenia, w tym punkt łysienia.

Wzmocnienie oraz odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Skuteczny lek na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na targu nieustannie pojawia się jeszcze bardzo produktów gwarantujących spektakularne rezultaty, gdy należy o porost włosów i zahamowanie procesu ich wypadania. A czy o im liczyć? Aby upewnić się co do skuteczności środka, warto skonsultować się ze lekarzem.

dr. med. Bogdan Martinov – ekspert trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się diagnozowaniem i pomaganiem chorób połączonych z chorobami skóry góry i przyjaznymi włosami.

„Wypadanie włosów jest działaniem naturalnym, choć dosyć uciążliwym. Szczególnie, gdy stanowi ono zbędne i płynie do łysienia. Fakt tenże zwłaszcza dotyczy mężczyzn. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, podyktowane produkcją testosteronu, i dokładniej kwestia ujmując dihydrotestosteronu. Dodaje on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz cieńsze i lżejsze włosy, i z okresem kieruje do osłabień ich realizacji, wytwarzając jedynie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa też stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, docierając do mnie, jest zdolnych na rozpoczęcie bardzo silnych kroków, jak np. przeszczep włosów. Sam przed podjęciem tak silnych decyzji warto zacząć najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które wpływają na zwiększenie aktywności skóry głowy do wzrostu włosów. Istnieje zatem miły, a skuteczny metoda. Warto wybrać środek o normalnym składzie, jaki nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś bogatego w biotynę, selen, ale same kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
kłopotu wypadających włosów!

VitaHairMan jest innowacyjnym produktem, dzięki jakiemu mogą zniknąć Twoje problemy. Kłopot wypadania włosów, w ostatnim łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich produktów. VitaHairMan jest środkiem o znakomicie skomponowanym składzie, oddziałującym na dużo sfer połączonych z produkcją włosa.

Vita Hair man

www.Vita-Hair-man.com