Świetne efekty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najdoskonalsza jakość produktów
przypływ działalności i siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wielkość i masę mięśniową. Toż głównie efektywny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najwspanialsze efekty sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie był na straży Twojego testosteronu. Oznacza to jedne korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i wielkości jeszcze wcale nie istniałoby właśnie przyjemne i silne. Będziesz miał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstawania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność i wprowadź na nowy poziom ćwiczeń. Kimera to ogromniejsza skala i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin oraz minerałów, stworzony specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na skutki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej rywalizacji i lub skłonny do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Nie będziesz istniał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać także jak ćwiczyć, żeby zmienić sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Efekty będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )