Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla klientów. Ich sklep istnieje w pełni naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie oddziałują na tworzenie pożądania fizycznego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich wpływanie pomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa oraz zaangażowania, w jakiej inne osoby będą Ostatni znacznie korzystne i spokojne. Działanie feromonów jest absolutnie normalne i przyjemne, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Są one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a oraz w interesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz przygotujesz aurę bezpieczeństwa i oczekiwania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w tle
staniesz w gospodarki dominatora i panowie
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe relacje i otrzymasz akceptacja drugich ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w polach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez około 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, a tak mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do unii infochemicznej, które tak organizują w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Wykazuje się natomiast, iż podstawy też nie posiadają małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe role w codziennym życiu każdego człowieka m.in. wyrażają dominację oraz przyzwalają na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a i – co dla większości jest najważniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów otwiera się w sezonie, gdy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak oddziałują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną i uczestniczą w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych danych na nasz temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem pomysły są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w którym obejmują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów odbywa się więc w naszej podświadomości.

alluramin

http://Alluramin24.com