Śniłeś o idealnej sylwetce, jednak trudno o taki rezultat? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najlepsze aktywne pierwiastki wykonują Ci pewność, że Twój testosteron, na jaki tak trudno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty swoich treningów. Cerberus pozwala Ci stworzyć mięśnie ze pewni i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i chęci jeszcze nie nie istniałoby właściwie lekkie i bliskie.
Cerberus

Gdy chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który pozwala na konwersję androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny znaczy zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest zdolnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Sprawdzisz jak poprawia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i zachowuje poziom testosteronu na dużym stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla dużego efektu stosuj razem z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak występował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Wykazałoby się, że jest chęci do zakładania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad twoim ciałem i doborem prawidłowej diety pokazały go jak dobrze troszczyć się o siebie. Tę naukę oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to wielki mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )