Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z częstych elementów wzmacniających, które uważają się w tym serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji że i czuć różnicę. To wielka formuła, która spędza się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz powiązanych spośród nimi zalety. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży dostarcza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co jest niezbyty dowód że warto wziąć z atutów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

ProEngine

RevitalumMindPlus

Vivese Senso Duo Shampoo