Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, niezadowolenia i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinku z najsprawniejszych oraz bardzo wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i zmartwienia, biel wzmacnia szczęście oraz gromadzi dobrą energię.

Świeca wytwarzana jest ręcznie z zdrowego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz olejkami z bardzo mocnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału niezbędna istnieje jeszcze odpowiednia formuła, jaka była grana już w starożytności; to wyjątkowe zaklęcie ochronne, jakie ma zabezpieczać przed szkodliwą energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza działanie wielowymiarowe. Nie jedynie zabezpiecza przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale i unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa poważną rolę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i odprężenia umysłu, co we współczesnym świecie jest mocno trudne. Jednak sam proces odprawiania rytuału wymaga tylko paru przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem należy jedynie skupić się na końca, który planujemy spełnić dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

KankustaDuo

KneeActive Plus