Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Istnieje kilka prostych strategii, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna lub jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady na pewno ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego viagra cena uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli i krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że maleje przepływ krwi do członka podczas stosunku. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się również do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra tanio być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.