Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Seks może być bolesny

Seks, który normalnie jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą zamienić przyjemne chwile w prawdziwy koszmar.

Tych 5 przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, erekcja,kamagra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmakologicznie, w większości wypadków lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są także domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Podobno wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych parę chorób może spowodować, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Warto więc wiedzieć nieco więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na zakażenie dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość infekcji układu moczowego rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz kamagra z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują infekcje, zwykle gnieżdżą się się w jelicie grubym i są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz za mało płynów, albo jeżeli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe również wzmacniają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.