Miłość bez zadyszki

Każdy facet w przyszłości stanie przed tym problemem. Rzecz jasna – im później się to stanie, tym lepiej, ale jednak… Bo teraz wszystko jest dobrze, ale czytałeś tu i ówdzie, iż można mieć kłopoty ze wzwodem, czy coś w tym stylu. Ciebie to co prawda nie dotyczy, co to – to nie, jesteś w świetnej formie, ale tak na wszelki wypadek – warto wiedzieć to i owo.
W pewnym okresie swojego życia z rozmarzeniem zaczynamy przypominać sobie młodość. Wszystko było wtedy przepiękne, proste oraz łatwe. Przychodziło bez trudu. Jak choćby właśnie wzwód. Miałeś „naście” lat i twoim problemem było raczej to, jak skryć przed otoczeniem permanentną ochotę na seks. Wzywany do tablicy w szkole odmawiałeś czasem wystąpienia przed klasą, ryzykując „bombę” w dzienniku, bo po prostu miałeś „namiot w spodniach”. A wszak nawet o niczym specjalnym nie potencja
rozmyślałeś… Ot, tak, nie wiadomo dlaczego. Upłynęło ćwierć wieku i – proszę – sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej.
indeks1

Pierwsza klęska

Tylko bez histerii! No, łatwo powiedzieć, ale kiedy pewnego dnia lub wieczora twój członek odmawia współpracy – pogrążasz się w wielki żal. I nie jesteś odosobniony. Prawdopodobnie twoja kobieta również – może tłumaczyć to jako sygnał, że przestała być pociągająca, lub iż masz kogoś na boku oraz jesteś przemęczony albo zaspokojony oraz już zaspokojony seksualnie. Powód do awantury kamagra w zelu
albo cichych dni gotowy, a na dodatek osobista tragedia oraz utrata męskiej wiarygodności, wściekłość na siebie samego – po prostu tragedia rodem z brazylijskiego serialu. Hola hola! Tak być nie może.